Siesta Exlusive

Türkiye’nin ilk plastik bahçe mobilyaları üretimi ile sektörün lideri Siesta, 1978 yılında lşılplast Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı altında kurularak, 1987 yılında plastik mobilya üretimine başladı. Global bir marka olma hedefiyle yola çıkan Siesta, ‘kaliteli ürün üretme’ misyonunu, estetik ve tasarım ile buluşturarak iç ve dış mekanlar için ürünler tasarlamaktadır.

Siesta, 1993 yılında, bugün 50.000 m2 alana sahip olan Büyükçekmece’deki fabrikasına taşınarak, her mekâna uygun kaliteli ve dayanıklı ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Nitelikli ürün tasarlama çizgisiyle, Türkiye’den dünyaya 100’ü aşkın ülkede 500 satış noktasına ulaşarak, sektöründe en çok ihracat yapan firma konumunda yer alıyor.

Üretim ve tasarım odağında, yenilikçi yaklaşımla markasına değer katmayı hedefleyen Siesta, 2019 yılında TURQUALITY® Marka Destek Programı kapsamına alınarak küresel platformda faaliyetlerine devam ediyor. Ar-Ge ve inovasyon odaklı yatırımlarıyla Siesta, TSE, ISO 9001:2015 ve CATAS kalite ve ürün güvenliği belgeleriyle müşteri memnuniyetini en düzeyde tutmayı amaçlıyor.

tr_TRTurkish