Sunsel Enterprises > Şirketlerimiz > Sunsel Professional

SUNSEL PROFESSIONAL

Sunsel Group bünyesine bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Sunsel Pro, ağırlama sektöründe profesyonel mutfakları, kafeleri, barları ve unlu mamul yerlerini, kapsamlı üst düzey global markaların ekipmanları ile buluşturmakta, danışmanlık hizmetleri ile birlikte güvenilir satış sonrası hizmetler sunmaktadır. Sunsel Pro, pazarın ve değişen müşteri ihtiyaçlarının karşılanmasında yenilikçi ve verimli çözümler üreterek fark yaratmakta, müşterilerinin işlerine değer katmaktadır.

Neden Sunsel Professional ?

Sunsel Professional uzman kadrosu ve tecrübesi ile endüstriyel mutfağınızı en ergonomik şekilde oluşturabilmeniz için danışmanlık yapar. Kaliteli ve yedek parça tedariği güçlü endüstriyel mutfak ekipmanları sunmakla birlikte, servis ve bakım konusunda kalifiye bir ekibe sahiptir.

Sunsel Professional Avrupa ve Türkiye’den yüksek kalitede endüstriyel mutfak ürünleri sunar.

Uzman ekibimiz İhtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru mutfağı kurabilmeniz için gerekli tüm detayları sizler için hazırlar.

Sunmakta olduğu tüm ürünler için güçlü bir yedek parça tedariği sağlarken, bakım ve servis konusunda yetkin bir ekibe sahiptir.

tr_TRTurkish