Sunsel Care

Kıbrıs Lefkoşa’da Sunsel Enterprises Ltd. grup şirketi altında faaliyet gösteren Medikal yüz Maskesi üreticisidir. Müşterilerimize en yüksek kaliteyi ve hijyeni sağlamak için son teknoloji otomatik makine parkurunda el değmeden üretim yapılmaktadır. Ürünlerimiz Tip II tıbbi yüz maskesi olarak sınıflandırılır.

Neden MymeddMASK Kullanılmalı

Kullandığımız hammaddeler Avrupa Standartları EN14683: 2019 + AC: 2019 gereksinimlerini karşılayan sertifikalı malzemelerdir. Şirketin kendi dağıtım kanalı ile ürünler tıbbi tesislere, süpermarketlere, işletmelere, askeri üslere ve devlet kurumlarına teslim edilmektedir. Sunsel Care, toplam üretim kapasitesinin% 40’ı ile ihracat pazarlarına genişlemektedir. Nitelikli ve özverili iş gücümüz sayesinde müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi, üretim süreci, sipariş alınması ve teslimatta profesyonel yaklaşımımız ön plandadır. Misyonumuz, insanlara yüksek düzeyde koruma sağlayan tıbbi maskeler sağlayarak virüslere ve bakterilere maruz kalma riskini azaltmaktır.

Hijyen koşullarına uygun el değmeden Ultrasonik sistem ile maskeler üretilip yine el değmeden Flow Packetleme cihazında 10arlı şekilde ürünler poşetlerde paketlenmesidir

CE belgesi almış maskelerdir. Ameliyathanelerde ve benzeri özelliklere sahip tıbbi ortamlardaki kullanılmaktadır.

Maskerimiz 3 katlı olup iç ve dış SS Bond Non Woven kumaş, orta bölüm Meltblown bakteri ve virüsleri süzen özellikteki kumaştan yapılmıştır.

tr_TRTurkish