Sunsel Gıda

1983 yılında kurulan Sunsel Enterprises Ltd bir aile şirketidir. İthalat ve toptan satış faaliyetlerinin yanı sıra perakende mağazası da bulunmaktadır
İki ana sektörde hizmet vermekte olan Sunsel gıda ve hızlı tüketim ürünleri ithalatı yapmaktadır. Şölen Çikolata ve Balparmak temsil edilen markalar arasında yer alırken, aynı zamanda yerel ürünlerden Kantara Ballarının bazı bölgelerde satış ve dağıtımını yapmaktadır

Neden Sunsel Gida?

Sunsel Enterprises Ltd bünyesinde bulunan lojistik ağı ile tüm bu ürün portföyünü Kuzey Kıbrıs’ın dört bir yanındaki zincir marketlere, küçük bakkallara, okul kantinlerine ve askeri kantinlere satış ve dağıtımını yapmaktadır. Aynı zamanda Avrupa’dan fripan marka donmuş donuts ve dondurma tozları ithal etmekte ve ağırlıklı olarak otel, restaurant ve cafelere (HoReCa) satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin çeşitli yörelerindeki arıcılardan toplanan ballar, modern teknolojiye sahip Balparmak Ar-Ge ve Kalite Kontrol Merkezi’nde hassas analizlerden geçiyor. Tüm Balparmak ürünlerinin saflığı, tüketiciyle buluşmadan önce en az 92 doğallık testi ile belgeleniyor. Böylece özenle seçilen balların doğallığından ve saflığından emin olunuyor. Analiz raporuna ve balın bitki/çiçek kaynağına, dünyada gıda sektöründe ilk defa uygulanan ‘Priospot Teknolojisi’ ile anında ulaşılabiliyor.

Çağdaş teknoloji ile üretim yaparak , gıda güvenliğini en üst düzeyde sağlayarak, tüketici haklarını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, standartlara uygun hammaddeleri, eğitimli personelimiz ile Hijyenik ortamlarda işleyerek, AR-GE ve Kalite hedefleri doğrultusunda sürekli iyileşmeyi baz alarak, yasal şartlar ve müşteri gerekliliklerine uygunluğu ön planda tutarak , çevreye ve topluma duyarlı, emeğe saygılı ilkelerimizle lider olmayı amaç edindik.

tr_TRTurkish