Sandviç Kek
Ailede Herkesin
Sevdiği Kek

Sunsel

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

%100 memnuniyet hedefiyle hizmet vermekteyiz.

Mutlu çalışan ve Mutlu Çözüm Ortaklarımız

Tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız bizlerin en büyük paydaşlarıdır. Birlikte pazar bilgilerimizi analiz ederek doğru hedeflerin peşinde, sistematik şekilde bilinçle yılmadan koşarız.

Kaliteli ve Yenilikçi Ürünler

Sunsel Enterprises kaliteli marka değerine sahip yenilikçi ürünlerin tedarikini yapar.

Faaliyet Alanlarımız

Geçmişten aldığı tecrübe ve yenilikçi vizyonu ile Sunsel Enterprises bir çok faaliyet alanına sahip sektörlerde Kuzey Kıbrıs halkına hizmet sağlamaktadır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Neden Biz?

Kurumsal Hizmet

Şirketimiz, aile şirketlerinde kurumsallaşma kapsamında yurtdışından danışmanlık ve personel eğitimleri almaktadır. Müşterilerimize kurumsal hizmet anlayışı ile yaklaşmaktayız.

Güven

Sunsel Enterprises Ltd. 38 seneyi aşkın süredir Kuzey Kıbrıs’ta hizmet verdiği tüm alanlarda müşteri odaklılığı, insana, doğaya ve çevreye verdiği değeri sorumluluk bilinci ile yerine getirmektedir.

Deneyim

Yılların kazandırdığı birikim ve tecrübeye ilaveten, değişen ve gelişen Pazar ihtiyaçlarına gerek yurtdışı gerekse yurtiçi eğitim ve fuarlara katılarak kendimizi sürekli geliştiriyor, Müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz.

Global Markalar

Uluslararası güvenilirliğini kanıtlamış markalar ile işbirliği yaparak, müşterilerimize değer yaratıyoruz.

Lojistik

Sunsel Enterprises Ltd, kendine ait depo ve antrepolar ile  geniş parkurunda bulunan amaca yönelik farklı araç tipleri ile kendi dağıtım ağına sahiptir.

Yenilikçi

Sunsel Enterprises Ltd kendisini sürekli geliştiren yapısı ve sektördeki gelişmelere karşı duyarlılığı ile Kuzey Kıbrıs’ı yeniliklerle buluşturmaktadır.

+
Yıllık Hizmet
Memnun Müşteriler
Tedarikçi Sayısı
Marka Sayısı

Müşteri Yorumları

SİZİ ARAYALIM

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sun sel ofisi Lefkoşa Atatürk Caddesi Üzerinde Belça Market karşısındadır. Aşağıdaki linkten konuma ulaşabilirsiniz.
  https://goo.gl/maps/KmdAB5XE5KF2mj3r5

  Sunsel Enterprises Ltd’nin faaliyet alanları özetle toptan & perakende satış, gıda ve hızlı tüketim ürünleri ithalatı, profesyonel mutfak ürünleri ve med,kal maske üretimidir.

  Sunsel Enterprises Ltd bünyesinde bulunan lojistik ağı ile tüm bu ürün portföyünü Kuzey Kıbrıs’ın dört bir yanındaki zincir marketlere, küçük bakkallara, okul kantinlerine ve askeri kantinlere satış ve dağıtımını yapmaktadır.

  Sunsel 1983’ten bugüne 38 yılı aşkın süredir Kuzey Kıbrıs halkına hizmet vermektedir.

  Sunsel Enterprises Ltd Şölen Çikolata ve Balparmak’ın Kuzey Kıbrıs Distrübütörüdür.

  tr_TRTurkish