Kıbrıs Maske

Sunsel Enterprises > Gelişmeler > Blog > Kıbrıs Maske

Kıbrıs Maske

  • Yayınlayan: admin

Kıbrıs Maske

Virüslerin bulaşma riskine karşı sıklıkla temin edilen maskeye son dönemde talep daha fazla. Bunun üzerine medikal ürünler arasında başı çekmiş ve çoğu alandan temin edilmeye başlanmıştır. Kıbrıs maske sahibi olmak isteyenler:

  • Maskelerin özelliklerini dikkate alarak seçimini yapabilir.
  • Tekli veya paket halinde olanlara yönelebilir.

Kıbrıs Cerrahi Maske Modelleri

Kıbrıs maske alternatifleri günden güne artış göstermekte. Talebe bağlı olarak ebatlardan tasarıma kadar pek çok çeşide yer verilmiştir. Bunlar arasında korumacılığı bir hayli fazla olan cerrahi maskelere karşı talep artış göstermektedir.

Tıbbi maskeler arasında yer alan cerrahi modeller, virüslerin damlacık yoluyla bulaşmasına karşı direnç gösterir. Filtreleme özelliklerine sahip olduğu için sıklıkla tercih edilir. Özellikle de hava yoluyla bulaşan virüslere karşı tercih edilir ve paket halinde satın alınır.

Kıbrıs Bez Maske Modelleri

Son zamanlarda bez maskelere olan talepte artış gösterdi. Yıkanabilir olan maskelerin daha kullanışlı olduğu görülüyor. Aynı zamanda renk ve modellerinden kaynaklı olarak hem gençlerin hem de çocukların tercihi halinde. Kıbrıs maske olarak bez tercihinde bulunanlar:

  • Tekli ya da paket olarak sergilenen modelleri seçebilir.
  • Farklı renk ve şekillere sahip olanlara yönelebilir.

Bez olanlarda ebatlar da değişiklik gösterir. Öyle ki kadınlara ve erkeklere göre ayrı tasarımlar mevcut. Aynı şekilde çocuklara özel olarak tasarlanan modeller de mevcut. Her biri koruyuculuklarından ziyade tasarımlarından kaynaklı öne çıkmayı başarmıştır.

Kıbrıs Renk Renk Maske Modelleri

Kıbrıs maske modelleri eskisi gibi sadece beyaz renkli olarak tasarlanmıştır. Beyazdan ziyade daha renkli modellere de ilgi bir hayli fazla. Daha çok estetik açıdan renkli modeller tercih ediliyor. Siyah, pembe, sarı ve yeşil gibi pek çok renk alternatifine yer veriliyor.

Maskelerin renklerinden önce kaç katlı olduklarını dikkate alarak seçiminizi yapmanız gerekir. 3 katlı ve renkli modellerin koruyuculuğu bulunuyor. Bunun için tasarımlardan ziyade temel özelliklerine göre seçiminizi yapmalısınız. Diğerleri gibi tek bir adet ya da paket halinde satışa sunulan modellere yönelmekte de özgürsünüz.

Kıbrıs Kullan – At Maskeler

Maskeleri tüm gün boyunca takmak hata olacaktır. Çünkü bazıları 2- 3 bazıları ise 3- 5 saat aralığında koruma sağlar. Bunun için çoğu kişinin tercihi kullan – at modellerden yana oluyor. Adı üstünde Kıbrıs maske modelleri:

  • Birkaç saat kullanıldıktan sonra çöpe atılır.
  • Yıkanması ya da havalandırılması gibi bir durum söz konusu olmaz.

Daha çok paket halinde temin edilen modeller son derece ekonomik fiyatlardan satışa sunulur. Bu sayede kullan – at maskelerden 100’lü ya da 200’lü modellere yönelebilirsiniz. Adetin fazla ve fiyatın ekonomik tutulduğu kullan – at maskeler son zamanlarda bir hayli talep görüyor. Ancak aralarından koruyucu ve birkaç katlı olanları seçmeye özen göstermelisiniz.

Maske Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

3 katmanlı olan maske modellerine yönelmek en doğrusu olacaktır. Gerek damlacık gerekse hava yoluyla bulaşan hastalıklara karşı katmanlı olan maskelerin daha etkili olduğu ispatlanmıştır. Bunun yanı sıra:

  • Yüze uyum sağlayan maske modellerine yönelmelisiniz.
  • Filtrasyon kapasitesi yüksek olanlar daha faydalıdır.
  • Hem açık hem de kapalı ortamda kullanılması da dikkate alınan bir diğer unsur.

Kullanışlı olan modellerin üst kısmında tel bulunur. Tel sayesinde burun kısmını tam sarmaları sağlanır. Böylece virüslere karşı daha da korumacı haline gelir. Aynı zamanda maskelerin CE kriterlerine uygun olup olmadığını da değerlendirmek gerekir. Böylece en kaliteli ve sağlıklı olanları seçmekte zorlanmazsınız. Devamında da paket halinde yani 100’lü gibi hazırlananları seçerek temin etmeye başlarsınız.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

tr_TRTurkish