Azimli ve Şeffaf

İşimizi azimle yapıyoruz

Yönetim Kurulu

Yönetim felsefemiz; mevcut tecrübemizi, profesyonel ekibimizle birlikte işimize aktarıp, şeffaf bir yönetim anlayışıyla, tüm paydaşlarımızla birlikte büyümektir
Mustafa Muharrem GünselYönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı

Mustafa Muharrem Günsel
Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı

Sunsel Enterprises Yönetim Kurulu Başkanıdır. Aynı zamanda Grubun İcra Kuruluna da başkanlık etmektedir. Güzelyurt Şehrinin eski adı Angolem bugünkü adı Taşpınar olan ve tarihin bir çok sürecine tanıklık etmiş, daha çok tarımcılıkla geçinen çok güzel bir köyünde 16.08.1949 dünyaya gelmiştir. 3 çocuk babasıdır.

Yüksek öğrenimini Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’nde tamamlamıştır. Ticaret hayatına ilk lise sıralarında başlamıştır. Yıllar içerisinde ticarete süren ilgisi nedeniyle de üniversite eğitiminin ardından Kamu’da başladığı resmi memuriyet hayatını bırakarak çok sevdiği alana yönelmiş ve ilk al sat şeklinde 1969’larda başlayan ticari faaliyetlerini 15 Ekim 1983 tarihinde Sunsel Enterprıses Ltd.'i kurarak, çok büyük emeğinin geçtiği şirketi bugünkü konumuna getirmiştir.

Hasan Barış GünselYönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyesi

Hasan Barış Günsel
Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyesi

29. 08.1975 Lefkoşa doğumludur. 1. Çocuk babasıdır. Sunsel Enterprises Ltd’de , şirketin Horeca ve Gıda Bölümlerinin Direktörlüğünü yürütmektedir. Yüksek Öğrenimini, Amerika Birleşik Devletleri’nde Chicco California Üniversitesi ‘de tamamlamıştır. Ardından San Diego Üniversitesi Finans Bölümü’nde MBA derecesi almıştır.

Lefkoşa’da zincir haline getirilmeye çalışılan Dots n ‘ Cafe kendisin geliştirdiği ve kuruculuğunu yaptığı özel bir cafe konseptidir. Ayrıca gastronomiye olan yakın ilgisi hobi olmanın çok ötesine geçerek, Kıbrıs’ın ilk özel Gastronomi Okulu’nun kurulmasıyla ilgili çalışmaları başlatmasına kadar gitmiştir. Sunsel Horeca çatısı altında kurulan“ Kıbrıs Mutfak Akademisi” ‘nde , Kıbrıs’ın bir çok ünlü şef ve dünya markası kuruluşlarını, Gastronomi alanına ilgi duyan kişi ve kuruluşlarla buluşturmakta ve onların gelişimlerine katkı sağlayacak çalışmalara öncülük etmektedir.

Şirketin Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu üyesidir.


Evren Günsel ErçelikYönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyesi

Evren Günsel Erçelik
Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyesi

9. 04. 1977 Lefkoşa doğumludur. 2 çocuk annesidir. Sunsel Enterprises Ltd’de Toptan Züccaciye ve Mağaza Bölümlerinin Direktörlüğünü yürütmektedir. Yüksek Öğrenimini İngiltere’de , UNIVERSITY OF WARWICK’ te “Management Science” bölümünde tamamlamıştır. Grubun Avrupa Birliği projelerinin lideridir ve İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir.

Şirketin Yönetim Kurulu ve aynı zamanda İcra Kurulu Üyesidir.


Arman Erçelikİcra Kurulu Üyesi

Arman Erçelik
İcra Kurulu Üyesi

7.10.1975 yılında Lefkoşa doğumludur. İki çocuk babasıdır. Sunsel Enterprises Ltd’de Mali İşler Müdürü’dür.

Yüksek öğrenimini LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ KKTC’de Uluslararası İşletme Bölümünde tamamlamıştır. Aynı üniversitede Ekonomi Bölümünde MBA derecesi almıştır. 2003-2010 yılları arasında, Bankacılık sektöründeki çalışmalarının ardından,   2011 yılından itibaren de Sunsel Enterprises Ltd.’ de Mali İşler Müdürü olarak görevini yürütmektedir. Grubun finans- muhasebe alanındaki bütün süreçlerinin sorumluluğunu alarak kurumu bir çok resmi kurum ve kuruluşa karşı temsil etmektedir.

Şirketin İcra Kurulu üyesidir.