Basın Bültenlerimiz

Bizi takip edin...

Avrupa Birliği desteği ile yürütmekte olduğumuz, 'Sunsel Enterprises Ltd.'in kurumsal yapısının güçlendirilmesi, firma altyapısının geliştirilmesi, müşteri memnuniyetinin arttırılması, projesinin kapanış etkinliğine katılmanızdan onur duyacağız.

You are cordially invited to the closing event of Sunsel Enterprises Ltd. 'Strenthining the Institutional Structure of Sunsel Enterprises Ltd., developing the infrastructure of the company and increasing customer satisfaction project whic is being implemented with the support of the European Union

Yer / Location: Sunsel Enterprises Ltd. - 91 Atatürk Cd. Lefkoşa
Tarih/Date: 31-05-2016
Saat/Time:17:30

Sunsel, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini aldı.

Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Mustafa Günsel: Yapılan tetkikler sonucunda ve raporlara istinaden Sunsel'e bu sertifikanın verilmesi uygun görüldü. Uzun süren denetimlerin ardından halihazırda belgemizi almış durumdayız. Kalite belgesini almaktan daha önemli olan kaliteyi sürdürülebilir hale getirmektir. Bunun için her zaman dinç kalarak ilk günkü heyecanı koruyarak kalitenin devam ettirilmesi gerekiyor. Sürdürülebilirliği yakaladığımız taktirde özellikle kurumsallaşma yönünde attığımız adımlar bir daha bozulmamak üzere yolunda devam edecektir.

Öne Çıkanlar